Бренди

Кращі бренди ігрових приставок: класика у світі відеоігор

Популярні ігрові приставки, відомі нам сьогодні, почали з'являтися ще у 20 столітті. Навіть ті, хто не фанатіє від відеоігор, хоч раз чув назви PlayStation, Xbox, Nintendo. Вони вже стали легендами, а деякі досі успішно розвиваються і випускають оновлення. Хоча їх поєднує один загальний принцип, кожен має свої особливості та неповторну історію.

PlayStation

Ще 1994 року японська Соні запустила розробку нових технологій у світі електронних розваг. Внаслідок цього з'явився інноваційний продукт із тривимірним зображенням, чіткою архітектурою, картами пам'яті та величезною ігротекою.

XBOX

Американський бренд, власність Microsoft, з'явився на ринку в 2001 році і зміг посісти гідне місце, хоча Sony на той момент захопила майже весь сегмент ринку приставок для відеоігор. За весь час було продано понад 100 мільйонів екземплярів, але крім випуску ігрових консолей, ІксБокс також постачає контролери, конектори, гарнітури, адаптери, жорсткі диски.


Nintendo

Японська фірма була заснована в далекому 1889 і спочатку займалася випуском гральних карт "ханафуда", а перші пристрої для ігор були випущені тільки в 1977. У Нінтендо відбувалося багато змін, вона стрімко розвивалася, і в 2016 випустила найвідоміший гібрид портативної і стаціонарної консолі – Switch. 

Огляди найвідоміших консолей від магазину Super

Спеціально для вас ми підготували докладні огляди на найкращі ігрові приставки, виділили їх основні особливості та фішки. Також у нашому інтернет-магазині Super ви можете придбати фірмові товари представлених брендів. Ми завжди раді допомогти з вибором консолей, аксесуарів та ігор до них!


КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ