Допомога клієнтам

Оформлення замовлення

Оформлення Замовлення відбувається за кілька кроків. Складного нічого немає, потрібно лише заповнити форму. Звертайте увагу на поля, які є обов'язковими для заповнення: ці відомості ми просимо не з цікавості, вони потрібні для правильного оформлення Вашого Замовлення та оперативної доставки.

Для тих, хто не любить заповнювати форми та віддає перевагу живому людському спілкуванню, працює Служба замовлення по телефону. Для тих, кому зручно, щоб йому передзвонили у вказаний час та прийняли Замовлення, на сайті організовано сервіс Зворотного дзвінка, скористатися яким можна у картці обраного товару.

Отримавши замовлення, наш продавець зв'яжеться з вами за вказаним телефоном, щоб все підтвердити та уточнити термін доставки. Після чого до вас приїде наш кур'єр, який привезе Замовлення та прийме платіж.

При безготівковій оплаті (є не у всіх регіонах) Замовлення наш продавець виставить вам рахунок за вибрані товари. Потрібно сплатити рахунок протягом трьох банківських днів, після чого Замовлення буде надіслано вам із кур'єром.

КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ